ДЕЗАМІЛ

Дезаміл – дезодоруючий поглинач вологи

Дезодоруючий поглинач вологи.

Винахід відноситься до медицини, а саме, до пристроїв для гігієни.
Відомо, що розвитку грибкового ушкодження шкіри (мікозу) міжпальцевих проміжків стоп сприяє вологість [1]. Профілактичним заходом парникового ефекту пропонується застосування відкритого для вільної вентиляції взуття [1,2], що надто обмежено кліматичними, естетичними та іншими факторами.
Відомі поглиначі вологи у вигляді мішечків, наповнених гранулами поглинача вологи (силікагелю), які застосовуються у різних камерах з достатньою конвекцією. Застосування поглиначів вологи у подібному вигляді не можливо у підігнаному по нозі взутті і не є ефективним в зв’язку із поганою циркуляцією повітря в ньому.
Завдання винаходу полягає в тому, щоб видалення вологи не залежало від характеру взуття.
Завдання вирішується тим, що пристрій розміщується у найбільш вразливі анатомічні простори стопи (міжпальцеві проміжки), не обмежуючи її фізіологічні функції і не змінюючи її антропометричних характеристик.
Пристрій являє собою шарувату стрічку із пористого матеріалу (Рисунок 1) шириною не більше 1 см і довжиною 22-25 см, внутрішні шари якої імпрегновані вологопоглинаючою речовиною, наприклад, гідрогелем, або силікогелем.
Пристрій встановлюється в міжпальцеві проміжки, починаючи із зовнішнього, почергово переходячи від одного проміжку до іншого в обхід кожного пальця із нижньої сторони. При цьому, у пальцевому просторі стрічка згинається у складку так, щоб згин виступав над тильною поверхнею пальця не більше ніж на 2-3 мм, як зображено на Рисунку 1.
Додатковим ефектом пристрою є дезодоруючий.

Автори: Малоголовка О.А.

Джерела інформації

1. Дерматовенерология. Учебник: Чеботарёв В.В., Асхаков М.С. Издательство: ГЭОТАР-Медиа, 2016 г., 680 С.
2. Дерматовенерология. Национальное руководство. Под ред. Ю.К. Скрипкина, Ю.С. Бутова, О.Л. Иванова. Издательство: ГЭОТАР-Медиа, 2014 г., 1024 С.

Формула винаходу.
Дезодоруючий поглинач вологи, що представляє собою поглинач вологи, поміщений у матеріал, що пропускає вологу, який відрізняється тим, що має вигляд шаруватої стрічки із пористого матеріалу, внутрішні шари якої імпрегновані вологопоглинаючою речовиною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.