Наші вітання

Вітаємо письменника та журналіста Михайла Цимбалюка з присвоєнням міської премії імені Богдана Хмельницького за вагомі досягнення в галузі медійної діяльності.
Михайло Петрович Цимбалюк, член Національної спілки журналістів України з 1990 року та член Національної спілки письменників України з 2015 року, працює у редакціях друкованих, електронних та Інтернет-ЗМІ з 1988 року. Упродовж 2016-2017 років він редагував хмельницьку районну комунальну газету «Прибузька зоря» й працював спеціальним кореспондентом обласної незалежної газети «Актуально для подолян», а також відзначився краєзнавчими та літературознавчими публікаціями в загальноукраїнських виданнях «Слово «Просвіти»» й «Літературна Україна».
Журналістський доробок Михайла Цимбалюка за півтора останніх роки відзначається потужним публіцистичним стилем, полум’яним патріотичним струменем і глибоким осмисленням подій та явищ суспільного життя, про які він пише.
Робота у районній газеті «Прибузька зоря» позначилася проявом стійкої громадянської позиції Михайла Цимбалюка у відстоюванні принципів журналістської етики й поведінки проти спроб районної влади контролювати редакційну політику і вчинення тиску на редактора. При тому читачі цієї газети вперше за багато років побачили на сторінках свідому позицію журналіста й аналіз на теми, не рекомендовані місцевою владою.
Із кількох сотень його матеріалів різних жанрів читачі газет «Прибузька зоря» й «Актуально для подолян» отримали гідні наслідування зразки досконалого викладу інформації українською мовою. Теми публікацій Михайла Цимбалюка – антикорупційні розслідування, популяризація реформ в економічній і соціальній сферах, викриття недоліків у їх провадженні на місцях. Ці матеріали отримали зацікавлення у читацької аудиторії й резонанс до відкриття кримінальних проваджень за фактами нецільового використання коштів.
Народний стиль у журналістських творах Михайла Цимбалюка сформувався під впливом його письменницького таланту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.