Новини сайту

Грамота Верховної Ради

За заслуги перед Українським народом Грамотою Верховної Ради України нагороджено спеціального кореспондента Хмельницької обласної газети “Актуально для подолян”провідного поета, прозаїка і публіциста Хмельниччини Цимбалюка Михайла Петровича, члена Національної Спілки журналістів України. Через сім місяців після підпису Головою нагороду, яка знайшла героя, вручив депутат Верховної Ради Сергій Мельник. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент […]

0 comments

Патент на Аденомозан

Вітаємо Олександра Андрійовича Малоголовку із отриманням патенту на фітотерапевтичний препарат для лікування аденоми передміхурової залози “Аденомозан”, розроблений складом авторів: Грач О.І., Грач А.О., Креньов К.Ю.

0 comments

Ми на Республіці

Фестиваль Республіка 2018 – у Хмельницькому. Команда Хмельницького інституту духовного, психічного, фізичного, соціального здоров’я та екології людини прийняла активну участь у спортивній програмі фестивалю. Усім охочим пропонувалось унікальна для гостей міста можливість короткої подорожі міським озером під вітрилом і на веслах. Хто зважився – тим сподобалось, а шлюпка здалась фрегатом! Якщо ви знайшли помилку, будь […]

0 comments

Експедиція Дністер-2018, вітаємо із поверненням!

Вітаємо команду експедиції “Дністер-2018” із успішним поверненням. Нагадуємо: 22 серпня о 10-й ранку під головуванням Олександра Босенко відправилась команда Хмельницького інституту духовного, психічного, фізичного, соціального здоров’я та екології людини у подорож річкою Дністер. Експедиція Дністер-2018. Початок Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

До дня медичного працівника

До дня медичного працівника на веслах по озеру. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

Навігація 2018. Початок

Розпочалась підготовка до навігації 2018-го року. Достали човна, обдерли стару фарбу, законопатили і пошпаклювали щілини та пофарбували його. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

Наукове дослідження

В рамках ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції “Рекреаційно-туристичний потенціал регіонів України: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” (15-16 травня 2018 р., м. Луцьк) колективом авторів (Босенко О.Л., Цимбалюк М.П., Малоголовка О.А.) опубліковане наукове дослідження “Проблеми, можливості і перспективи рекреаційної діяльності дністровського регіону Поділля за результатами експедиції «ДНІСТЕР». Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть […]

0 comments

Христос Воскрес!

 Адміністрація сайту вітає друзів та відвідувачів сайту, а також їх рідних і близьких із Великоднем! Бажаємо усім Ангела Хранителя!   Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

Творчий ювілей

Адміністрація сайту вітає провідного поета, прозаіка і публіциста Хмельниччини Цимбалюка Михайла Петровича, члена Національної Спілки журналістів України із публікацією його ювілейного 155-го твору. Увесь перелік публікацій див. на сторінці сайту http://leleco.in.ua/wp-content/uploads/2017/05/Bibliografiya-TSimbalyuk.pdf Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

Отримано патент

Адміністрація сайту вітає Олександра Андрійовича Малоголовка з отриманням патенту на винахід  засобу профілактики і лікування грибкового ушкодження стоп(мікоз). Бажаємо винахідникові творчої наснаги у його пошуковій роботі.

0 comments

Погляд із середини

Човен із його проблемами перенесено до елінгу на зимівку. Вигляд ізсередини Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

Презентація художньо-публіцистичного альманаху

         Хмельницький національний університет – найбільший на Поділлі вищий навчальний заклад, який готує спеціалістів з багатьох галузей знань і проводить навчальну, методичну, наукову та виховну роботу.

0 comments

Наші вітання

Вітаємо письменника та журналіста Михайла Цимбалюка з присвоєнням міської премії імені Богдана Хмельницького за вагомі досягнення в галузі медійної діяльності. Михайло Петрович Цимбалюк, член Національної спілки журналістів України з 1990 року та член Національної спілки письменників України з 2015 року, працює у редакціях друкованих, електронних та Інтернет-ЗМІ з 1988 року. Упродовж 2016-2017 років він редагував […]

0 comments

Нова книжка Михайла Цимбалюка

У хмельницькому видавництві Алли Цюпак вийшла друком нова книжка Михайла Цимбалюка «Протокольний нокдаун». Письменник, більше знаний як поет, у нову збірку зібрав десяток гуморесок та фейлетонів. Зміст цього видання – дотепний гумор, смішні життєві історії та гостре жало висміювання асоціальних явищ. «Протокольний нокдаун» – сьома книжка літератора. Поза літературою Михайло Петрович Цимбалюк практикує як журналіст. […]

0 comments

Нове життя бувалого човна

Навіть у такому вигляді човен приваблює романтиків, естетів, фотохудожників. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

Перші досягнення ремонту

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

«Визначення обсягу проблем»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

Достали човна

Достали човна. Дивишся і думаєш: «Що краще: чи трощитись у бурхливому морі життя, чи спокійно зогнити у затишному стійлі?» Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

Всеукраїнська науково-практична конференція

В Хмельницькому інституті соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулась Х Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації». На конференції виступив кандидат медичних наук Олександр Малоголовка з доповіддю «Перспективи впровадження програми інклюзивного екологічно-вітрильного туризму на Поділлі». Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

Уклали договір про співробітництво

Громадська організація «Хмельницький інститут духовного, психічного, фізичного, соціального здоров’я та екології людини» та Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» уклали договір про співробітництво у галузі розвитку інклюзивного вітрильного туризму. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

Початок навігації

Ще не зійшов лід на річці, як вогкі від шестимісячного очікування вітрила розгорнуті. То можна вважати, що навігація на річці Південний Буг почалась. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

Запрошення

Вельмишановний добродію! Запрошуємо Вас до участі у наших наших проектах, команді будівництва і співволодіння вітрильного човна та вітрильних подорожей у просторі та історії   Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 comments

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.