Цимбалюк Михайло Петрович

Народився 7 січня 1967 року в селі Моломолинцях, Хмельницького району, Хмельницької області. Журналіст і письменник. У періодичній пресі друкується з 1980 року. Член Національних спілок України – письменників (з 2015 року) і журналістів (з 1990 року).

Закінчив Хмельницьке медичне училище та Київський Національний університет імені Т. Г. Шевченка. У ЗМІ працює з 1988 року. На разі має близько півтораста публікацій художніх творів у районних, міських і обласних газетах Хмельниччини, в загальноукраїнській періодиці, колективних збірниках, міжрегіональних та міжнародних літературних альманахах. Він автор чотирьох книжок поезії: «Зорі на землі», «Аорта», «Такий в житті буває день», «Вінок Аріадни»; збірки нарисів і оповідань «Неповернення», а також книжки літературних казок «Витязі Савур-могили».

Досліджує історію свого рідного краю, займається туризмом. З 2003 року брав участь у десятках сплавів Дністром в складі екологічно-туристичної експедиції, сплавлявся річками Збруч, Случ, Черемош, Південний Буг.

У всесвітній мережі

ПОЕЗІЯ
БІБЛІОГРАФІЯ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.